Τετάρτη, 7 Οκτωβρίου 2009

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Εκκλησιαστικό Συμβούλιο περιόδου 1/1/2008 - 31/12/2010

710/ 31-12-2007 απόφαση της Ι.Μ.Χ.


Πρόεδρος: Πρωτοπρεσβύτερος Γεώργιος Κωνσταντίνου

Αντιπρόεδρος: Δημήτριος Ι. Στεφανίδης

Γραμματέας: Παντελής Αντ. Μάντικας (63/9-2-2009 Ι. Μ. Χ.)

Ταμίας: Σταμάτιος Αχ. Συράκης

Μέλος: Στυλιανός Ι. Κουμελάς